BRANŻE
ID:228134

Specjalista ds. obsługi klientów z językiem francuskim

Opis firmy:

Jesteśmy spółką-córką francuskiego lidera w produkcji małej architektury miejskiej (www.procity.eu), luster kontrolnych (www.vialux.pl) oraz gablot informacyjnych (www.vitincom.pl).

W praktyce oznacza to, że zajmujemy się importem i sprzedażą produktów produkowanych we Francji, takich jak ławki parkowe, wiaty przystankowe, zabezpieczenia dla firm, lustra drogowe, itp.

Opis stanowiska:

OBSŁUGA KLIENTÓW:

  • telefoniczna i elektroniczna obsługa Klientów
  • potwierdzenie zamówień
  • fakturowanie
  • przygotowanie wycen

BACK OFFICE:

  • przygotowanie dokumentów dla biura księgowego
  • sprawdzanie faktur zakupu
  • organizacja przelewów do dostawców
  • reporting

LOGISTYKA:

  • zamawianie towarów u dostawców
  • przyjmowanie dostaw do systemu

Oczekujemy:

  • dobra znajomość języka francuskiego i polskiego (poziom francuskiego nie musi być doskonały)
  • pozytywne nastawienie do pracy
  • wielozadaniowość

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony (na pełny etat lub ewentualnie na część etatu, w zależności od preferencji kandydata). Długość umowy do ustalenia.
  • ciekawe doświadczenie zawodowe w małym zespole i miłej atmosferze
  • pełne szkolenie stanowiskowe, podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • dobre wynagrodzenie, do negocjacji według doświadczenia i umiejętności kandydata/kandydatki