BRANŻE
ID:232365

Specjalista ds. obsługi klienta

Opis firmy:

Money.pl to dynamicznie rozwijająca się spółka z branży e-commerce, należąca do Grupy Wirtualna Polska.

Spółka Money.pl ceni samodzielność pracowników, ich pomysłowość oraz profesjonalizm. Pracujemy w przyjaznym i twórczym środowisku, charakteryzującym się nieformalną kulturą organizacyjną i swobodą w kontaktach, zarówno z szefami, jak i współpracownikami.

Opis stanowiska:

  • sprzedaż produktów i usług rekrutacyjnych serwisu praca.money.pl;
  • nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów z klientami zainteresowanymi realizacją procesów rekrutacyjnych;
  • przygotowywanie ofert handlowych;
  • planowanie, kreowanie i optymalizacja projektów rekrutacyjnych klientów.

Oczekujemy:

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz wysoka kultura osobista;
  • terminowość;
  • dobra organizacja pracy;
  • kreatywność i optymizm w działaniach;
  • status studenta;
  • mile widziane: doświadczenie w sprzedaży telefonicznej lub bezpośredniej (preferowane produkty i usługi rekrutacyjne lub szkolenia).

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży e-commerce,
  • współpracę z doświadczonym zespołem,
  • możliwość rozwoju i zdobycia nowych umiejętności,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych,
  • możliwość dostosowania grafiku do zajęć na uczelni.