BRANŻE
ID:234885

Specjalista ds. finansów i kontrolingu finansowego (m/k)

Numer referencyjny: M/WRO/SFK

Opis firmy:

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Wrocław

Wrocław

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • uczestnictwo w przygotowaniu kosztorysów projektów,
  • analiza kosztów projektów,
  • analiza oraz optymalizacja kosztów stałych w Spółce,
  • udział w tworzeniu budżetu Spółki oraz biznes planów,
  • przygotowanie prezentacji dotyczących realizacji projektów,
  • raportowanie okresowe,
  • przygotowywanie analiz biznesowych i kalkulacja rentowności projektów,
  • analiza projektów w kontekście ryzyka finansowego,
  • udział w przygotowaniu miesięcznych, kwartalnych oraz rocznych zamknięć finansowych,
  • kontakt z instytucjami finansującymi,
  • procedowanie wniosków kredytowych, leasingowych.
Wymagania:
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku z analizą danych finansowych,
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • biegła znajomość MS Office, zwłaszcza MS Excel,
  • znajomość systemów finansowo-księgowych,
  • znajomość narzędzi do wizualizacji i analizy danych,
  • umiejętność analitycznego myślenia i efektywnego rozwiązywania problemów,
  • znajomość zasad rachunkowości zarządczej i analizy finansowej,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • benefity pracownicze,
  • realne możliwości awansu zawodowego,
  • przyjazną atmosferę pracy.