BRANŻE
ID:233104

Specjalista ds. Obsługi Klienta / Dyspozytor z jęz. niemieckim

Opis firmy:

Kim jesteśmy?

Telima Poland polski oddział grupy Solutions30 wspieramy działania niemieckich partnerów w zakresie planowania instalacji telekomunikacyjnych w Niemczech. Krótko mówiąc – zdalnie organizujemy pracę techników podłączających Internet i TV.

Opis stanowiska:

Jako Specjalista ds. Obsługi Klienta/Dyspozytor zajmiesz się:

  • koordynowaniem działań między działem technicznym a klientem,
  • przyjmowaniem zleceń telefonicznych i mailowych,
  • wysyłaniem zleceń do techników przez wewnętrzny system firmy,
  • stałym kontaktem z klientami i technikami,
  • tworzeniem i weryfikacją tras techników wykonujących zlecenia,
  • kontrolą realizacji zaplanowanych zleceń i ich podziału na trasy.

Oczekujemy:

Może szukamy właśnie CIEBIE?

Szukamy osób z biegłą znajomością języka niemieckiego, które szybko się uczą i nie boją się nowych wyzwań. Zależy nam na ludziach, którzy potrafią sami zarządzać swoją pracą i jednocześnie cenią sobie działania zespołowe.

Oferujemy:

Dlaczego u nas?

ELASTYCZNY CZAS PRACY

Jeśli chcesz pogodzić pracę z nieregularnym planem zajęć na studiach lub innymi aktywnościami, dołącz do nas. Grafiki pracy układamy uwzględniając dyspozycyjność i preferencje całego zespołu. Dla pracowników etatowych praca odbywa się w systemie zmianowym (8-16 i 12-20).

ATMOSFERA I ZESPÓŁ

Nie jesteśmy ogromną korporacją, nie zatrudniamy masowo, skomplikowane formalności nie są ważniejsze od naszego zespołu. U nas Twój indywidualny charakter znajdzie swoje miejsce :) Praca w naszym biurze odbywa się w luźniej atmosferze. Nie zapominamy jednak o tym, że to w końcu praca i traktujemy ją poważnie!

BIURO W CENTRUM MIASTA

Biuro zlokalizowane przy ul. Tęczowej (niedaleko pl. Orląt Lwowskich) – blisko na uczelnię, dobre połączenia komunikacyjne, w okolicy miejsca z dobrym jedzeniem, studio jogi dla zrelaksowania po pracy i escape room na integracyjne wypady.

WYNAGRODZENIE

Dobrze płacimy a oprócz tego nie zapominamy o dodatkowych benefitach – oferujemy kartę sportową i opiekę medyczną. Dla ambitnych oferujemy dofinansowania do kursów i szkoleń powiązanych z obszarem działalności firmy.

ROZWÓJ

Możesz zdobyć u nas swoje pierwsze doświadczenie w Obsłudze Klienta. Będziesz mieć też możliwość rozwoju swoich umiejętności językowych zarówno w czasie pracy, jak i w czasie szkoleń dodatkowych. Do każdego podchodzimy indywidualnie – możesz u nas zdziałać tyle, ile chcesz!