BRANŻE
ID:233097

Specjalista ds. Marketingu (elastyczny grafik)

Numer referencyjny: Kodilla-marketing

Opis firmy:

Dołącz do kilkunastoosobowego zespołu w jednym z najszybciej rozwijających się startupów w Polsce. W Kodilla pomagamy ludziom uczyć się programowania i jednocześnie zacząć pracę w IT. Więcej informacji o nas możesz znaleźć na naszej stronie - https://kodilla.com/

UMOŻLIWIAMY TAKŻE ELASTYCZNY GRAFIK PRACY i W JAKIEJŚ CZĘŚCI ZDALNĄ WSPÓŁPRACĘ.

Opis stanowiska:

Pracując u nas dostaniesz takie obowiązki:
  • wsparcie działań marketingowych po odpowiednim wdrożeniu,
  • wsparcie w prowadzeniu webinarów i z czasem ich samodzielne prowadzenie,
  • wsparcie w kontakcie z potencjalnymi klientami.

Oczekujemy:

Nie potrzebujesz doświadczenia - ważniejsze jest dla nas dopasowanie do zespołu, nastawienie i zaangażowanie - wszystkiego Cię nauczymy! :) Jednak ogólniejsze wymagania to:
  • komunikatywna znajomość angielskiego,
  • nastawienie na szybką naukę.
  • sumienność i kreatywność.

Oferujemy:

Oprócz wymienionego wynagrodzenia, nauczymy Cię:
  • Stosowania nowoczesnych narzędzi komunikacji marketingowej,
  • Jak prowadzić webinary, na których opowiesz ludziom dlaczego warto się uczyć IT,
  • Korzystania z narzędzi w chmurze wspierających pracę w nowoczesnej firmie,
  • Zdobywasz doświadczenie w startupie, który zmienia podejście do nauczania, możliwość kontynuowania współpracy.
  • Zyskujesz wiedzę o pracy w internetowym zespole sprzedaży i marketingu.