BRANŻE
ID:233397

Spawacz MAG/TIG (m/k)

Numer referencyjny: DEL/TIG/WRO

Opis firmy:

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.:DEL/WRO/0617

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  •  spawanie konstrukcji oraz elementów,
  • wykonywanie prac ślusarskich i obróbczych blach, na podstawie spawanych elementów,
  •  praca na podstawie rysunku technicznego.

Wymagania:
  •  uprawnienia spawalnicze do spawania metodą TIG,
  •  umiejętność czytania schematów i rysunków technicznych,
  •  dyspozycyjność do pracy zmianowej,
  •  zdolności manualne, dokładność, staranność.

Oferujemy:
  •  umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  •  pracę w renomowanej firmie będącej liderem w swojej branży,
  •  możliwość długotrwałej współpracy,
  •  bogaty pakiet benefitów,
  •  miejsce pracy: Wrocław.