BRANŻE
ID:213639

Sortownik-prace magazynowe

Numer referencyjny: KKKA/11/2014

Opis stanowiska:

OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław, ul. Kościerzyńska
Nr ref.: KKKA/11/2014

Jeżeli  LUBISZ pracę na magazynie i pracę z ludźmi, POTRAFISZ pracować zarówno w grupie jak i indywidualnie to mamy dla Ciebie ofertę!

Oczekujemy od Ciebie:
  • punktualności,
  • zaangażowania i pracowitości,
  • dyspozycyjności od pn. do pt. w godz. 16-24 lub 14-22
  • gotowości do podjęcia pracy od zaraz,
  • poczucia odpowiedzialności,
W zamian oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,