BRANŻE
ID:235640

Serwisant techniczny

Opis firmy:

Centrum Serwisowe w-support.pl Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu należy do niemieckiej grupy kapitałowej KOMSA AG, europejskiego lidera w obszarze ICT (Information and Communication Technologies). Polska spółka w-support.pl świadczy specjalistyczne usługi naprawy urządzeń elektronicznych, a w szczególności sprzętu GSM. Wartością organizacji jest zainteresowanie nowymi technologiami oraz przyjazna atmosfera pracy.

Opis stanowiska:

Do Twoich zadań będzie należało:

  • Samodzielne diagnozowanie i usuwanie usterek urządzeń elektronicznych (telefonów komórkowych, tabletów, akcesoriów GSM)
  • Wykonywanie niezbędnych pomiarów, kalibrowanie parametrów urządzenia oraz przeprowadzanie testów funkcjonalnych
  • Dbałości o najwyższą jakość usługi
  • Raportowanie procesu naprawy

Oczekujemy:

Lubisz technologię? Dołącz do nas!

  • Wymagamy wysokich zdolności manualnych, precyzji i umiejętności korzystania z instrukcji technicznych
  • Oczekujemy zainteresowania tematyką elektroniki oraz nowych technologii
  • Serwisant techniczny powinien znać podstawy języka angielskiego umożliwiające korzystanie z dokumentacji technicznej
  • Doświadczenie w naprawach oraz wykształcenie kierunkowe (elektronika, telekomunikacja i pokrewne) będą dla nas dodatkowym atutem
  • Niezbędna do pracy na stanowisku serwisanta jest dobra umiejętność obsługi komputera
  • Osobom bez dużego doświadczenia w wykonywaniu podobnych obowiązków możemy zaproponować stanowisko Asystenta serwisanta technicznego

Oferujemy:

Dlaczego warto do Nas dołączyć?

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat w systemie dwuzmianowym
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (Multisport, ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna)
  • Możliwość otrzymywania dodatkowej premii za bardzo dobre wyniki pracy
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami i praca w młodym, wspierającym zespole
  • Zapewniamy proces szkolenia i wdrożenia do wykonywania pracy

Dane kontaktowe:

tel. 71 33 11 678