BRANŻE
ID:235773

Serwisant laptopów / naprawa płyt głównych

Firma: STUDIO-KOMP.pl

Stanowisko: Serwisant

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2017-09-11

Branża: Informatyka / Internet, Informatyka / Programowanie, Internet / E-Commerce, Elektronika / Energetyka, Nowe technologie / IT, Serwis / Technika / Montaż

Rodzaj: Praca stała

Liczba wakatów: 1

Liczba godzin dziennie: 8

Opis firmy:

Studio-Komp.pl

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:
  • diagnozowanie i naprawa usterek płyt głównych laptopa (np po zalaniu, zwarciu)
  • diagnozowanie i naprawa usterek w systemach Windows, Mac Os X, Linux
  • instalowanie, aktualizowanie i konfigurowanie systemów, sterowników, oprogramowania,
  • obsługa klientów serwisu (sporadycznie)

Oczekujemy:

Wymagania:

  • umiejętność diagnozowania i naprawa płyt głównych laptopa (np po zalaniu, zwarciu) wymagane!!!
  • wiek poniżej 30 roku życia. wymagane!!! (wymogi urzędu pracy)
  • umiejętność robienia reballingu
  • wgrywanie BIOS programatorem
  • znajomość budowy laptopa
  • znajomość obsługi systemów Windows, Mac Os X, Linux (instalowanie systemu, sterowników, aplikacji)
  • znajomość technik informatycznych i zainteresowania informatyką,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Nie interesują nas certyfikaty, dyplomy itp
Interesuje nas to czy wiesz co robisz i czy lubisz tą branże !

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę w fajnym i wesołym gronie
  • premie uznaniowe