BRANŻE
ID:231007

SPRZEDAWCA - DORADCA KLIENTA

Firma: Sklep firmowy Morex

Stanowisko: Doradca Klienta

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2017-02-17

Branża: Obsługa klienta, Obsługa klienta / Sprzedaż

Rodzaj: Praca stała

Opis firmy:

Morex - to firma z 25-letnią tradycją. Początki działalności to sprzedaż hurtowa wyrobów pończoszniczych. W 1993 roku rozszerzyliśmy swoją działalność otwierając sklep firmowy. Zawsze stawialiśmy na najwyższą jakość i polskich producentów. Lata doświadczeń pozwoliły na wyselekcjonowanie najlepszych, spełniając w ten sposób oczekiwania i wymagania naszych Klientów.

www.morexfashion.pl
www.morex.wroclaw.pl

Opis stanowiska:

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracowników na stanowisko :

Praca około trzech - czterech dni w tygodniu lub elastyczny czas pracy.

Miejsce pracy :  Sklep firmowy Morex - Wrocław ul. Bolesława Krzywoustego 321  /  obok ronda Lotników Polskich.

Oczekujemy:

*  Osoby posiadającej status studenta lub osoby uczącej się do 26 roku.
*  kreatywności
*  cierpliwości i chęci do pracy
*  zainteresowania modą

Oferujemy:

*  miłą atmosferę
*  możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń
*  stabilne zatrudnienie
*  możliwość elastycznego czasu pracy
*  zakupy na specjalnych warunkach