BRANŻE
ID:230780

Role w serialach dla epizodystów.

Opis firmy:

Agencja Aktorska Edwin Film z Wrocławia zajmuje się obsadą aktorską, obsadą epizodystów i statystów w licznych filmach i serialach realizowanych na terenie Dolnego Śląska : "Pierwsza Miłość", "Sprawiedliwi-Wydział Kryminalny" , "Policjanci i Policjantki" i wielu innych . Posiadamy w swojej bazie  kilka tysięcy aktorów zawodowych, epizodystów oraz statystów.

Opis stanowiska:

Epizodyści i Statyści poszukiwani do ról w serialach i filmach fabularyzowanych !

Wrocław.

Chcesz przeżyć ciekawą przygodę na planie filmowym ?

Interesują Cię role epizodyczne w serialach, serialach  fabularyzowanych i paradokumentalnych?

Pragniesz zaistnieć i zostać bohaterem odcinka w takich serialach jak  "Pierwsza Miłość ""Sprawiedliwi, wydział kryminalny", "Policjanci i policjantki " i inne?

Agencja Aktorska Edwin Film z Wrocławia zaprasza na castingi do seriali, które realizowane są w stolicy Dolnego Śląska.

Szukamy osób w wieku 15-70 lat, kobiet i mężczyzn, w tym także osób charakterystycznych: ogolonych na łyso, z tatuażami, piercingiem, "napakowanych" panów -wielbicieli siłowni, z charakterystycznymi twarzami po przejściach, niewysokich i drągali, szczupłych i grubych, jednym słowem każdy może spróbować swoich szans.

Na castingi zapraszamy także MŁODZIEŻ w wieku 10-18 lat do ról epizodycznych!

Castingi odbywają się w siedzibie Agencji EDWIN FILM we Wrocławiu przy ul. Kuźniczej 11-13 Wrocław Rynek.

Castingi oraz zapisy do Agencji odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 17.00.

Zapraszamy ludzi odważnych, spontanicznych i ciekawych świata, pragnących poznać tajniki pracy na planie filmowym.

Podczas castingu wykonujemy zdjęcie, filmową wizytówkę oraz krótką scenkę  prezentującą umiejętności epizodysty.

ZAPISY DO BAZY SĄ BEZPŁATNE !

Szczegóły na temat castingów można uzyskać pod numerem telefonu 71 780 50 59 ( w godzinach od 9.00 do 17.00)

Nie trzeba wcześniej anonsować swojej obecności na castingu!!

Agencja Aktorska Edwin Film.

Zapraszamy !!!!

Oczekujemy:

cierpliwości, punktualności, pozytywnego nastawienia do pracy na planie filmowym, kultury osobistej, kreatywności a przede wszystkim chęci pojawienia się na planie zdjęciowym i podjęcia się wyzwania jakim są mniejsze i większe role w serialach realizowanych we Wrocławiu

Oferujemy:

Możliwość przeżycia filmowej przygody i zobaczenia się na antenie takich stacji Telewizyjnych jak :POLSAT, TVN, TV 4  i innych.

Możliwość podpatrzenia jak wygląda praca reżysera, zawodowych aktorów na planie zdjęciowym a także szansę na okazję współpracy ze znanymi/popularnymi aktorami. A także szanse na przeżycie ciekawej przygody o oderwania się od codzienności.