BRANŻE
ID:235565

Restauracja Pasibus poszukuje pracowników

Opis firmy:

Jesteśmy wrocławską firmą gastronomiczną, która specjalizuje się w przyrządzaniu wyjątkowych burgerów, jak i innych pyszności. W naszej lokalach zastaniesz luźną atmosferę, ale w zgranej i wyjątkowej ekipie.

Opis stanowiska:

Obecnie rekrutujemy osoby do pracy w naszym nowym lokalu - Pasibus Wroclavia, Pasażu Grunwaldzkim, Stacji Ruska, Stacji Świdnicka oraz Arkadach Wrocławskich. Oferujemy pracę na barze lub w kuchni.

Oczekujemy:

• sumienności,
• otwartości,
• dyspozycyjności,
• uśmiechu na twarzy,
• posiadania książeczki sanepidowskiej (lub jej wyrobienia).

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie,
• pracę w młodym i zgranym zespole,
• zniżki pracownicze,
• elastyczne godziny pracy - możliwość połączenia pracy ze szkołą,
• szybkie podwyżki i awanse,
• nielimitowany dostęp do naszych burgerów! ;)

Doświadczenie: NIE WYMAGAMY doświadczenia w gastronomii. Dzięki naszym szkoleniom szybko nauczysz się co i jak.