BRANŻE
ID:226135

Referent ds. personalnych/Rekruter praktyka

Firma: Impel Business Solutions Sp. z o. o.

Stanowisko: Referent

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2016-07-21

Branża: Inne, Kadry / HR, Organizacja / Zarządzanie, Administracja biurowa, Obsługa klienta

Rodzaj: Praca stała

Opis firmy:

Impel Business Solutions stanowi grupa wyspecjalizowanych spółek dziedzinowych. Doświadczenie, potencjał osobowy i sprawdzone rozwiązania organizacyjne są gwarantem odpowiedniego wykonania zadań związanych z obszarem BPO.
W ramach Business Solutions świadczymy szereg usług wspierających działalność biznesową i umożliwiających koncentrację na kluczowych procesach w organizacjach.

W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Referent ds. personalnych – bezpłatna praktyk

Miejsce odbywania praktyk: Wrocław

Opis stanowiska:

Oferujemy:
  • udział w projektach rekrutacyjnych w ramach Grupy Impel :
  • organizacja spotkań rekrutacyjnych,
  • umawianie kandydatów na rozmowy rekrutacyjne,
  • wstępna selekcja napływających aplikacji,
  • prowadzenie wywiadu telefonicznego z kandydatami,
  • prowadzenie rozmów rekrutacyjnych na stanowiska biurowe niższego szczebla,
  •  możliwość zdobycia doświadczenia w pracy biurowej, ze szczególnym wskazaniem na Dział HR,
  • możliwość sprawdzenia swoich sił i umiejętności w realiach rynkowych,
  • ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole.

Wymagania
  • mile widziane doświadczenie w obszarze rekrutacji i selekcji,
  • kreatywność oraz otwartość na nowe wyzwania i ludzi,
  • chęć do pogłębiania wiedzy oraz umiejętności praktycznych,
  • rzetelność oraz wytrwałość w wykonywaniu powierzonych zadań, zaangażowanie,
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność,
  • dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie MS Excel, Power Point,
  • dyspozycyjność: poniedziałek – piątek, 08:00 – 16:00.