BRANŻE
ID:230282

Redaktor - copywriter - SEO

Opis stanowiska:

Copywriter

(Nr ref.: Copywriter/01/Wrocław)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • opracowywanie tekstów publikowanych online na potrzeby prowadzonego bloga
  • przeprowadzanie wywiadów
  • pozyskiwanie materiałów niezbędnych do opracowania tekstów
  • publikację treści w social mediach

Od kandydatów oczekujemy:

  • umiejętności sprawnego posługiwania się językiem polskim (doskonała znajomość zasad ortografii i gramatyki)
  • doświadczenia w sprawnym pisaniu i redagowaniu tekstów zgodnie z zasadami SEO
  • nowatorskiego i kreatywnego podejścia do wykonywanych zadań
  • wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i pracy w zespole
  • gotowości do wyjazdów, np. w celu przeprowadzenia wywiadu
  • zaangażowania, rzetelności i samodzielności w działaniu
  • zainteresowania i znajomości kanałów social media (Facebook, Instagram, Linkedin, Twitter, Google+ i inne)
  • czynnego prawa jazdy kategorii B
  • umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy
  • dyspozycyjności

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji
  • pracę w centrum Wrocławia