BRANŻE
ID:222165

Przedstawiciel handlowy b2b

Opis firmy:

Kancelaria Księgowa Skrzyniarz-Mendyk specjalizuje się w prowadzeniu ksiąg małych i średnich spółek prawa handlowego.

Opis stanowiska:

Poszukujemy przedstawiciela handlowego do sprzedaży usług księgowych wśród małych i średnich spółek prawa handlowego we Wrocławiu i okolicach.

Obowiązki:
  • rozbudowa bazy klientów, pozyskiwanie nowych kontaktów (głównie telefonicznie)
  • nawiązywanie relacji z potencjalnymi klientami
  • prezentacja oferty firmy (na miejscu i w terenie)
  • sprzedaż usług

Oczekujemy:

Wymagania:
  • umiejętność nawiązywania relacji biznesowych
  • doskonałe umiejętności sprzedażowe
  • inicjatywa i aktywność w sprzedaży

Mile widziane:
  • 2 letnie doświadczenie w sprzedaży b2b
  • własna baza klientów (spółki prawa handlowego)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • wynagrodzenie stałe + wysoka prowizja
  • rodzinna atmosfera pracy