BRANŻE
ID:232303

Prowadzenie wyspy handlowej - 1800 zł netto / msc.

Numer referencyjny: zufruta

Firma: ZuFruta

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2017-04-19

Branża: Gastronomia / Catering, Obsługa klienta, Technologia żywności / obsługa Klienta, Obsługa klienta / Sprzedaż, Sieci Handlowe

Rodzaj: Praca stała

Liczba wakatów: 1

Wynagrodzenie: 1800 PLN netto miesięcznie

Liczba godzin dziennie: 8

Opis firmy:

Facebook z prezentacją naszej oferty:

Opis stanowiska:

Firma ZuFruta poszukuje osób do pracy w punkcie gastronomicznym.

W naszej ofercie znajdują się między innymi:
- Świeżo wyciskane soki z owoców i warzyw.
- Smoothie
- Koktajle owocowe na bazie mleka lub jogurtu naturalnego.
- Shake na bazie popularnych słodyczy.
- Kawa.
- Herbata.
- Gofry.
- Lody włoskie.
- Rurki z kremem.

Oczekujemy:

Osoba zatrudniona będzie odpowiadała za samodzielne prowadzenie stoiska/wyspy handlowej (otwarcie/zamknięcie):
- Przygotowanie wszystkich maszyn do rozpoczęcia pracy.
- Przygotowanie owoców, warzyw, mieszanek na gofry/lody, bitej śmietany.
- Budowanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z klientami.
- Obsługę kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego.
- Dbania o czystość na stoisku w trakcie pracy (normy HACCP).
- Utrzymanie wysokiej i powtarzalnej jakości produktów.
- Czyszczenie maszyn na zakończenie dnia.
Od kandydatów/kandydatek wymagamy:
- Aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do wyrobienia książeczki.
- Punktualności.
- Dbałości o detale.
- Obowiązkowości.
- Samodzielności.
- Wysokiej kultury osobistej.

Mile widziane:

- Doświadczenie w branży gastronomicznej.
- Wiedza dotycząca walorów zdrowotnych warzyw oraz owoców.
Oferujemy:

Oferujemy:

- Umowę zlecenie (po okresie próbnym możliwość umowy o prace).
- Stawka godzinowa 13 - 14 zł Brutto.
- Dodatkowe premie od uzyskanych obrotów.
- Szkolenia stanowisk-owe.
- Elastyczność (możliwość ustalenia i dostosowania godzin pracy).
- Praca w wymiarze 1/2 lub 1 Etat.
- Godziny pracy:
Pełny etat: 10:00 - 19:00