BRANŻE
ID:232543

Projektant instalacji niskoprądowych

Opis firmy:

Pracownia Projektowo - Usługowa Bogusław Dyduch świadczy usługi doradcze i projektowe w zakresie systemów monitorowania wizyjnego, systemów transmisji danych, systemów zabezpieczeń obiektów i mienia. Więcej informacji o firmie można znaleźć na stronie internetowej:  www.dyduch.pl

Opis stanowiska:

Asystent Projektanta Instalacji Niskoprądowych.

W zakresie obowiązków będzie
asysta przy wykonywaniu prac projektowych związanych z instalacjami niskoprądowymi jak i wykonywanie innych czynności związanych z profilem działalności firmy.

Oczekujemy:

  • preferowani absolwenci lub studenci ostatnich lat, kierunki: elektronika i telekomunikacja, informatyka, elektryka
  • znajomość podstawowych zagadnień z protokołu transmisji danych TCP/IP,
  • znajomość podstawowych zagadnień z projektowania sieci światłowodowych,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • determinacja w realizacji celów,
  • komunikatywność,
  • kreatywność,
  • umiejętność pracy w zespole jak i samodzielnie,
  • umiejętność dobrego zorganizowania czasu pracy,
  • umiejętność samodzielnego dokształcania się,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • możliwość doboru godzin prac w zależności od planu zajęć na uczelni, wymagana obecność godzinowa odpowiadająca minimum ¾ etatu,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę w zespole młodych, kreatywnych osób,
  • przyjazną atmosferę,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • udział w szkoleniach,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość nabywania umiejętności projektowania rzeczywistych inwestycji,
  • możliwość nabywania umiejętności z zakresu nadzorowania inwestycji i zagadnień Prawa Budowlanego i Telekomunikacyjnego,
  • forma zatrudnienia: umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę.