BRANŻE
ID:208365

Programista/ka

Numer referencyjny: 6/WRO/0414

Opis firmy:

Agencja Zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136) należy do grupy Trenkwalder International AG, która jest jedną z wiodących agencji pracy tymczasowej w Europie z obrotem powyżej 1 miliarda euro i zatrudnieniem ponad 70 000 pracowników. Trenkwalder działa w 18 krajach Europy.

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • aktywne uczestnictwo w tworzeniu i rozwijaniu systemu,
  • kastomizacja systemu,
  • zapewnianie terminowej realizacji projektów,
  • konsultacja techniczna - analiza, rozwiązywanie problemów, proponowanie zmian,
  • dbanie o wysoką jakość kodów,
  • diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych.

Oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe związane z programowaniem,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • dobre umiejętności komunikacyjne,
  • 2-3 lata doświadczenia w programowaniu preferowane: SQL, relacyjne bazy danych, integracja/komunikacja między systemami,
  • znajomość systemu/-ów klasy ERP, a w szczególności modułów finansowych lub aplikacji biznesowych (moduły produkcja lub dystrybucja),
  • chęć rozwoju w zakresie ERP/biznesowym, poznania nowej technologii,
  • znajomość systemu firmy QAD lub Progress 4GL będzie dodatkowym atutem,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i systematycznie rozwijającej się firmie, posiadającej ugruntowaną pozycję rynkową,
  • udział w międzynarodowych projektach,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • system premiowy,
  • dodatkowe benefity: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Multisport.