BRANŻE
ID:238787

Programista PHP

Opis firmy:

OTTO Work Force Polska Sp z o.o. jest firmą doradczą działającą na rynku HR, posiadającą wieloletnie doświadczenie we wszystkich sektorach biznesu. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszego zespołu świadczymy wysokiej jakości usługi z zakresu doradztwa personalnego, pracy tymczasowej i outsourcingu.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • rozwój i utrzymanie aplikacji, z wykorzystaniem PHP 5.6 lub 7.0 (OOP),
  • profilowanie aplikacji i optymalizację pod względem wydajności,
  • wytwarzanie oprogramowania przy użyciu TDD,
  • projektowanie nowych rozwiązań,
  • realizację projektów w metodykach Scrum i Prince2,
  • współpraca z działem testów i jakości.

Dołącz do nas, jeśli:
  • posiadasz zdolność analizowania i rozwiązywania problemów,
  • odznaczasz się solidnością i dokładnością w wykonywanych obowiązkach,
  • masz wiedzę z zakresu programowania obiektowego, znasz wzorce projektowe i architektoniczne,
  • jesteś zaznajomiony z relacyjnymi bazami danych i tworzeniem zapytań SQL,
  • posiadasz minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku programisty.
  • Mile widziana dodatkowa znajomość:
  • Java, Ruby lub C#,
  • framework: Ruby on Rails, Zend Framework lub podobne,
  • zagadnień mapowania relacyjno-obiektowego ORM,
  • zakresu wymiany danych: JSON, XML, SOAP, REST,
  • systemu LINUX.
Co dostaniesz od nas:
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B),
  • Wybór benefitów w obrębie pakietu kafeteryjnego,
  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym zespole,
  • Dostęp do nowoczesnych rozwiązań technologicznych: Rally, Confluence, narzędzia CI, GitLab,
  • Możliwość dołączenia do zespołu składającego się z ludzi z pasją i ogromną dawką pozytywnej energii.