BRANŻE
ID:212937

Pracownik działu kasy- elastyczny grafik, przelewy dzienne!

Numer referencyjny: WRC/10/14/CF

Firma: Jobman.pl

Stanowisko: Kasjer Sprzedawca

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2014-10-24

Branża: Sprzedaż

Rodzaj: Praca tymczasowa

Liczba wakatów: 10

Opis firmy:

Szukasz pracy, którą będziesz mógł pogodzić z zajęciami na uczelni?
Chcesz odbierać wynagrodzenie w trybie tygodniowym?
Chcesz ustalać grafik pracy z domu?

Pracuj jako kasjer w naszej agencji!

Agencja Pracy Tymczasowej Biuro Promo Sp. z o.o. - JOBMAN.pl zarejestrowana
pod numerem 2163 – poszukuje pracowników czasowych.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę kasy fiskalnej oraz obsługę Klienta.

Oczekujemy:

- aktualna książeczka sanepid;
- chęć do podjęcia pracy.

Oferujemy:

- elastyczne godziny pracy, umożliwiające pogodzenie pracy z innymi zobowiązaniami;
- możliwość odbierania wynagrodzenia po każdym dniu pracy;
- elastyczny grafik- możliwość pracy w pełnym wymiarze godzin lub jedynie dorywczo;
- bezpłatne szkolenie kasjerskie dla osób niedoświadczonych w obsłudze kasy;
- minimum formalności- umowy oraz zapisywanie się na grafiki pracy poprzez internetowe konto pracownicze.