BRANŻE
ID:221000

Pracownik biurowy: sprzedaż, marketing, obsługa biura, pomoc projektowa

Opis firmy:

Pracownia Projektowo-Usługowa Bogusław Dyduch świadczy usługi doradcze i projektowe w zakresie systemów monitorowania wizyjnego, systemów transmisji danych, systemów zabezpieczeń obiektów i mienia. Zajmujemy się również doradztwem w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych dla jednostek samorządowych. Więcej informacji o Firmie znaleźć można na stronie internetowej firmy: www.dyduch.pl

Opis stanowiska:

  • aktywne wyszukiwanie i pozyskiwanie klientów,

  • nawiązywanie pierwszych kontaktów z potencjalnymi klientami,

  • kreowanie nowych kierunków dla działań marketingowych,

  • prezentowanie klientom rozwiązań z oferty firmy,

  • przygotowywanie ofert w postępowaniach przetargowych,

  • przygotowywanie ofert handlowych,

  • przygotowywanie i wysyłka zaproszeń, broszur reklamowych, prospektów informacyjnych,

  • pozyskiwanie i przekazywanie wiedzy dotyczącej trendów rynkowych,

  • odpowiedzialność za realizację ustalonych celów,

  • obsługa biura,

  • pomoc projektantom przy realizacji zadań projektowych.

Oczekujemy:

  • preferowani absolwenci lub studenci ostatnich lat, kierunki: elektronika i telekomunikacja, informatyka, ekonomia, administracja, prawo, marketing,

  • mile widziane doświadczenie w pracy przy pozyskiwaniu klientów,

  • podstawowa znajomość aspektów związanych z pozyskiwaniem funduszy unijnych,

  • podstawowa znajomość Prawa Zamówień Publicznych, Prawa Budowlanego ,

  • podstawowa umiejętność prowadzenia rozmów biznesowych,

  • łatwość nawiązywania kontaktów,

  • determinacja w realizacji celów,

  • komunikatywność,

  • kreatywność,

  • umiejętność pracy w zespole jak i samodzielnie,

  • umiejętność dobrego zorganizowania czasu pracy,

  • umiejętność samodzielnego dokształcania się,

  • prawo jazdy kat. B.

Wymagane jest, by kandydat był osobą niepalącą.

Oferta kandydata musi zawierać określenie oczekiwań finansowych. Oferty nie zawierające oczekiwań finansowych nie będą rozpatrywane.

Oferujemy:

  • atrakcyjny system premiowy za podpisane i zrealizowane umowy z klientami,

  • możliwość doboru godzin prac w zależności od planu zajęć na uczelni, wymagana obecność godzinowa odpowiadająca minimum ¾ etatu,

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pracę w zespole młodych, kreatywnych osób,

  • przyjazną atmosferę,

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,

  • udział w szkoleniach,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • forma zatrudnienia: umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę.