BRANŻE
ID:208338

Pracownik ds. Administracyjno-Informatyczny

Opis firmy:

Arbiter SA

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za:
  • Opiekę nad sprzętem elektronicznym
  • Opiekę nad flotą samochodową
  • Realizację zadań związanych z prawidłowym funkcjonowaniem spółki
  • Prowadzenie i dokumentowanie spraw związanych z inwentaryzacją
  • Realizację bieżących zadań zleconych przez przełożonego

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat. B
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz innych sprzętów biurowych
  • wiedza techniczna dotycząca samochodów
  • dyspozycyjność
  • status studenta (studia zaoczne)
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • sumienność w podejściu do obowiązków
Oferujemy:
  • szansę zdobycia doświadczenia
  • pracę w stałych godzinach na pełny etat od poniedziałku do piątku
  • niezbędne narzędzia pracy oraz przyjazną atmosferę
  • samodzielność w realizacji zadań
  • w perspektywie możliwość dalszego rozwoju