BRANŻE
ID:233023

Pracownik w dziale wynajmu (m/k)

Numer referencyjny: ADW/BIEL/0517

Opis firmy:

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: ADW/BIEL/0517

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • kompletacja dokumentów, protokołów dostawy i zwrotu od spedycji, umów najmu od klienta, wystawianie faktur, zamykanie kontraktu i archiwizacja umów,
  • pakowanie i wysyłka faktur na odpowiedni adres, wystawianie duplikatów,
  • wypełnianie zestawienia serwisowego dotyczącego przeglądów wózków widłowych,
  • monitorowanie terminu przysłania oceny z serwisu i jej kompletności, zlecanie przygotowania kosztorysu przez warsztat,
  • monitorowanie statusu wózków naprawianych przez warsztat,
  • praca w SAP.

Wymagania:
  • doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale handlowym/sprzedaży,
  • bardzo dobra znajomości języka niemieckiego i/lub angielskiego,
  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera (Word, Excel, Outlook),
  • mile widziana znajomość SAP,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętności podejmowania trafnych decyzji.

Oferujemy:
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku,
  • pracę w zgranym i dobrze zorganizowanym zespole,
  • realną możliwość rozwoju,
  • dodatkowe benefity,
  • miejsce pracy: Bielany Wrocławskie.