BRANŻE
ID:238617

Pracownik sklepu (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000FZBEUAA5

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2018-02-21

Branża: Obsługa klienta / Sprzedaż

Rodzaj: Praca dodatkowa

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:
  • obsługa klienta,
  • obsługa kasy fiskalnej (oferujemy przyuczenie),
  • prace pomocnicze przy wykładaniu towaru lub inwentaryzacjach.
Wymagania:
  • status studenta lub osoby uczącej się (ważna legitymacja),
  • komunikatywność,
  • otwartość.
Oferujemy:
  • elastyczną formę zatrudnienia (umowę-zlecenie),
  • możliwość dopasowania grafiku do studiów/nauki w szkole (podejmuje się tylko te zlecenia, które można zrealizować),
  • atrakcyjne zarobki: 16 zł brutto za godzinę pracy,
  • miłą atmosferę w pracy,
  • możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych,
  • przyuczenie do stanowiska,
  • pracę na rzecz ogólnopolskiej sieci sklepów cieszących się renomą,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Obowiązki:obsługa klienta,
obsługa kasy fiskalnej (oferujemy przyuczenie),
prace pomocnicze przy wykładaniu towaru lub inwentaryzacjach.

Wymagania:status studenta lub osoby uczącej się (ważna legitymacja),
komunikatywność,
otwartość.

Oferujemy:elastyczną formę zatrudnienia (umowę-zlecenie),
możliwość dopasowania grafiku do studiów/nauki w szkole (podejmuje się tylko te zlecenia, które można zrealizować),
atrakcyjne zarobki: 16 zł brutto za godzinę pracy,
miłą atmosferę w pracy,
możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych,
przyuczenie do stanowiska,
pracę na rzecz ogólnopolskiej sieci sklepów cieszących się renomą,
oferta dotyczy pracy tymczasowej.