BRANŻE
ID:230826

Pracownik restauracji McDonald's

Opis firmy:

Restauracje McDonald's znajdujące się we Wrocławiu:
Plac Grunwaldzki 34
Krzywoustego 126
oraz Dlugołęka ul. Wrocławska 4E

Poszukuje pracowników na stanowisko pracownik restauracji.

Oferta jest skierowana również do cudzoziemców oraz osób niepełnosprawnych.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • przygotowywanie produktów np.: kanapek, sałatek, deserów oraz obsługa urządzeń
  • sprzedaż produktów i obsługa kasy fiskalnej, zestawianie i wydawanie zamówień
  • prace magazynowe - uzupełnianie zapasów
  • utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń
  • prace porządkowe na sali restauracyjnej oraz na terenie zewnętrznym wokół restauracji

Oczekujemy:

Oczekujemy:
  • zaangażowania
  • chęci do pracy

Oferujemy:

Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie
  • Zniżki i rabaty na produkty McDonald's
  • Elastyczny grafik
  • Możliwość przystąpienia do programu Multisport
  • Możliwość awansu