BRANŻE
ID:238590

Pracownik produkcji medycznej (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000FZioTAAT

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław, Kąty Wrocławskie

Obowiązki:
  • montaż drobnych elementów medycznych,
  • kontrola wizualna jakości produktu.
Wymagania:
  • dobra organizacja pracy,
  • samodzielność, wytrwałość i konsekwencja,
  • zdolności manualne.
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • pracę w firmie, która przyczynia się do ratowania życia,
  • od pierwszego miesiąca możliwość zarobienia średnio 3 500 zł brutto (bez nadgodzin),
  • wzrost wynagrodzenia w zależności od długości zatrudnienia,
  • pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy i święta),
  • możliwość nadgodzin w soboty,
  • dodatek za polecenie pracownika do 1 000 zł brutto,
  • opiekuna dedykowanego dla nowych pracowników, dostępnego i pomocnego,
  • pracę w czystych, klimatyzowanych warunkach,
  • darmowy barek kawowy do dyspozycji pracowników (kawa, herbata, soki, gorąca czekolada bez ograniczeń),
  • możliwość pracy z najlepszymi w branży,
  • łatwy dojazd komunikacją miejską (mieścimy się przy Wrocławskim Parku Technologicznym),
  • możliwość realnego przejścia do klienta po 4 miesiącach współpracy.

Obowiązki:montaż drobnych elementów medycznych,
kontrola wizualna jakości produktu.

Wymagania:dobra organizacja pracy,
samodzielność, wytrwałość i konsekwencja,
zdolności manualne.

Oferujemy:umowę o pracę na pełen etat,
pracę w firmie, która przyczynia się do ratowania życia,
od pierwszego miesiąca możliwość zarobienia średnio 3 500 zł brutto (bez nadgodzin),
wzrost wynagrodzenia w zależności od długości zatrudnienia,
pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy i święta),
możliwość nadgodzin w soboty,
dodatek za polecenie pracownika do 1 000 zł brutto,
opiekuna dedykowanego dla nowych pracowników, dostępnego i pomocnego,
pracę w czystych, klimatyzowanych warunkach,
darmowy barek kawowy do dyspozycji pracowników (kawa, herbata, soki, gorąca czekolada bez ograniczeń),
możliwość pracy z najlepszymi w branży,
łatwy dojazd komunikacją miejską (mieścimy się przy Wrocławskim Parku Technologicznym),
możliwość realnego przejścia do klienta po 4 miesiącach współpracy.