BRANŻE
ID:238580

Pracownik inwentaryzacji (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000FbSlcAAF

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2018-02-19

Branża: Inne, Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna

Rodzaj: Praca tymczasowa

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:
  • przeprowadzanie inwentaryzacji sklepu.
Wymagania:
  • status ucznia/studenta mile widziany,
  • dyspozycyjność w terminie: 08.03.2018,
  • możliwość pracy w godzinach: od 16:00 do zakończenia inwentaryzacji (magazyn) lub od 21:00 do zakończenia inwentaryzacji (sklep),
  • możliwość dojazdu do Pasażu Grunwaldzkiego we Wrocławiu.
Oferujemy:
  • współpracę w oparciu o umowę zlecenie,
  • możliwość pogodzenia pracy ze studiami,
  • możliwość nawiązania dłuższej współpracy.

Obowiązki:przeprowadzanie inwentaryzacji sklepu.

Wymagania:status ucznia/studenta mile widziany,
dyspozycyjność w terminie: 08.03.2018,
możliwość pracy w godzinach: od 16:00 do zakończenia inwentaryzacji (magazyn) lub od 21:00 do zakończenia inwentaryzacji (sklep),
możliwość dojazdu do Pasażu Grunwaldzkiego we Wrocławiu.

Oferujemy:współpracę w oparciu o umowę zlecenie,
możliwość pogodzenia pracy ze studiami,
możliwość nawiązania dłuższej współpracy.