BRANŻE
ID:233129

Pracownik administracji (m/k)

Numer referencyjny: PA/AB/0517

Opis firmy:

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: PA/AB/0517

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • wsparcie dla Project Managerów pod kątem administracji projektu,
  • zarządzanie drobnymi zleceniami z rynku europejskiego,
  • komunikacja wewnątrz działów i nadzór nad realizacją drobnych projektów,
  • kontakt z klientami zagranicznymi,
  • administracja i praca z wewnętrznym systemem firmy.

Wymagania:
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów,
  • komunikatywność oraz rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • odpowiedzialność za powierzone działania,
  • umiejętność monitorowania budżetu i terminowości zleceń,
  • umiejętność raportowania postępu prac,
  • mile widziana znajomość SAP.

Oferujemy:
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne zarobki,
  • możliwość zatrudnienia bezpośredniego przez klienta,
  • pracę na rzecz firmy uznanej na rynku,
  • pracę w miłej atmosferze,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowe.