BRANŻE
ID:208208

Praca przy produkcji- WROCŁAW

Opis stanowiska:

Agencja Pracy Tymczasowej ISSP, nr rej. 505 na zlecenie swojego klienta, poszukuje osób chętnych do pracy przy produkcji i pakowaniu sucharków w jednej z hurtowni na terenie Wrocławia

Oferujemy:

-praca od poniedziałku do niedzieli

-umowę zlecenie / o dzieło

-stawka 9-10 zł brutto/h

-możliwość stałej współpracy w pracach czasowych

Oczekujemy:

-wymagana książeczka sanepidowska

-dyspozycyjności

-rzetelności

Praca na 3 zmiany od 23.04. (6:00-14:00, 14:00-22:00 i 22:00-06:00) z możliwością dłuższej współpracy (dni i zmiany na grafiku do wyboru).

Zgłoszenia wraz z numerem telefonu proszę przesyłać online na maila: rekrutacja@issp.pl