BRANŻE
ID:210410

Praca przy inwentaryzacji Kierowca Niemcy- WROCŁAW

Firma: Klient portalu dlaStudenta.pl

Stanowisko: Pracownik Inwentaryzacji

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2014-07-28

Branża: Praca fizyczna

Rodzaj: we Wrocławiu - Praca

Opis stanowiska:

Pracownik inwentaryzacji zagranica Kierowca - WROCŁAW

Miejsce pracy: Austria/Niemcy/Włochy/ Czechy/ Słowenia

Zleceniodawca: INVENT sp. z o. o.

Zadania na stanowisku:

  • Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych.
  • Obsługa urządzeń do skanowania towarów.
  • Pełnienie roli Kierowcy podczas pobytu zespołu inwentaryzacyjnego za granicą (bus 9 osobowy)

Wymagania na stanowisku:

  • Prawo Jazdy kat. B
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Gotowość do pracy w godzinach nocnych

Wybranym kandydatom oferujemy:

·         Możliwość wyjazdu na następujące turnusy:

                   07.10-27.10

                      19.10-30.10

                      29.10- 16.11

                      03.11-22.11

                      04.11- 22/23.11

                      05.11- 21.11

                      18.11-15.12

                      26.11- 16.12

  • Umowa zlecenie ZUS
  • Zagwarantowany samochód (bus 9 osobowy)
  • Zagwarantowany nocleg ze śniadaniem i obiadem.
  • Wynagrodzenie 170 PLN brutto za inwentaryzację
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY:

o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na naszej stronie:

proszę kliknąć lub skopiować poniższy link

W przypadku braku możliwości zalogowania się przez powyższy link prosimy zalogować się na naszej stronie invent.ag

Oferta pracy tymczasowej dla absolwentów, studentów, uczniów, fizyczna, dodatkowa, sezonowa, tymczasowa, polegająca na liczeniu towarów za pomocą urządzenia skanującego, płatna, liczący, licząca, studenci, student, wyjazd, wyjazdowa, zagranica, Austria/Niemcy/Włochy/ Czechy/ Słowenia, dolnośląskie, Wrocław, dla osób pełnoletnich, pełnoletni, skanowanie towaru, liczenie towaru, inwentaryzacja, pracownik inwentaryzacji, praca od zaraz, kierowca, transport, dowóz, przewóz.