BRANŻE
ID:232096

Praca dodatkowa przy ochronie imprez

Opis firmy:

Pantera Security to firma stworzona przez ludzi, którzy latami zbierali doświadczenie w zakresie ochrony imprez, osób i mienia. Nasza firma istnieje na polskim rynku od 2010 roku wciąż poszerzając ofertę usług ochrony.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób do współpracy przy zabezpieczeniu imprez: masowych, plenerowych, koncertów, meczy piłkarskich, bankietów itp.

Opis stanowiska:

Gwarantujemy interesującą Cię pracę ze zgranym zespołem w najciekawszym segmencie branży ochroniarskiej jakim jest zabezpieczenie imprez.

Oczekujemy:

Od kandydatów oczekujemy:

- zaangażowania w powierzone obowiązki
- dobrego stanu zdrowia;
- uczciwości

Oferujemy:

- umowę zlecenie;
- terminowo wypłacane wynagrodzenie;
- atrakcyjną stawkę godzinową
- możliwość wyboru zleceń (elastyczny grafik - praca głównie w weekendy)