BRANŻE
ID:228097

Praca dla studentów elastyczny grafik

Opis firmy:

Firma DK Marketing prowadzi właśnie rekrutację do Działu Telefonicznej Obsługi Klienta Play na stanowisko

Telefoniczny Doradca Klienta ds. Play

Opis stanowiska:

Praca odbywa się w biurze przy ul. Ruskiej i polega na:
  • telefonicznym kontakcie z aktualnymi klientami Play oraz z nowymi klientami
  • dobieraniu ofert, promocji do indywidualnych potrzeb klientów oraz sprzedaży usług Play
  • uzupełnianiu danych w systemie wewnętrznym
Oferujemy:
  • wynagrodzenie zależne od zaangażowania wraz z gwarantowaną stawką godzinową od 10,5 zł/h do 15 zł/h brutto
  • premie dodatkowe związane z wykonywaną pracą i wynikami (3 premie)
  • przygotowanie do pracy kandydat przechodzi szkolenie, które kompleksowo przygotowuje do przyszłych zadań
  • elastyczny grafik możliwość dopasowania pracy do grafiku na studiach
  • możliwość zatrudnienia na umowę o pracę po okresie próbnym
  • bardzo luźną atmosferę pracy
  • chillout room pograj podczas przerw w piłkarzyki i napij się gorącej kawy :)
  • bezpłatną prywatną opiekę medyczną oraz pakiet sportowy dla najlepszych
  • cykliczne szkolenia w godzinach pracy uczymy technik sprzedaży, pogłębiamy kompetencje miękkie potwierdzamy nabyte umiejętności certyfikatami
  • pracę w centrum miasta z dobrym dojazdem

Czego oczekujemy?
  • wysoko rozwiniętej komunikatywności
  • łatwości w przyswajaniu wiedzy
  • otwartości
  • dyspozycyjności minimum 80 h / m-c