BRANŻE
ID:231897

Praca biurowa z j. francuskim

Firma: Klient portalu dlaStudenta.pl

Stanowisko: Pracownik Biurowy

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2017-03-30

Branża: Bankowość / Finanse, Obsługa klienta

Rodzaj: Praca stała

Wynagrodzenie: 15 PLN brutto na godzinę

Liczba godzin dziennie: 4

Godziny pracy:

  • poniedziałek:6 - 20
  • wtorek:6 - 20
  • środa:6 - 20
  • czwartek:6 - 20
  • piątek:6 - 20

Opis firmy:

Smart BPO jest młodą i dynamiczną spółką świadczącą usługi Back Office z siedzibą we Wrocławiu.
Nasza oferta jest ukierunkowana na udzielanie kompleksowego wsparcia przedsiębiorstwom z sektora ubezpieczeniowego.
Szeroka wiedza, obecność na rynku lokalnym oraz umiejętności zdobyte na przestrzeni lat, podparte licznymi, pozytywnie zrealizowanymi projektami, pozwalają nam obecnie na skoncentrowanie naszej działalności na usługach Back Office.

Opis stanowiska:

  • Elektroniczne indeksowanie dokumentów,
  • Weryfikacja obiegu oraz zgodności dokumentów z wytycznymi,
  • Wysyłanie określonych szablonów maili do klientów,
  • Monitorowanie oraz porządkowanie bazy danych,
  • Przetwarzanie informacji,
  • Rejestracja zleceń.

Oczekujemy:

  • Umiejętność czytania ze zrozumieniem w języku francuskim (warunek konieczny),
  • Komunikatywność,
  • Sumienność,
  • Dbałość o szczegóły,
  • Podstawowa znajomość pakietu Office Excel,
  • Zdolności analityczne są mile widziane.

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy (po okresie próbnym możliwość pracy zdalnej),
  • Dowolna liczba godzin pracy dziennie (min 4 w przedziale 6.00-20.00)
  • Praca w międzynarodowym środowisku,
  • Możliwość nauki poruszania się w różnych systemach informatycznych,
  • Możliwość awansu,
  • Brak konieczności dzwonienia oraz aktywnej sprzedaży,
  • Współpracę w oparciu o umowę-zlecenie.