BRANŻE
ID:213152

Pakowanie/produkcja sucharków - Wrocław

Opis stanowiska:

 Agencja Pracy Tymczasowej ISSP, nr rej. 10629 na zlecenie swojego klienta, poszukuje osób chętnych do pracy przy pomocy na produkcji i pakowaniu sucharków w jednej z firm na terenie Wrocławia

Oferujemy:

  • umowę zlecenie / o dzieło
  • pracę na trzy zmiany (6:00-14:00, 14:00-22:00 oraz 22:00-6:00)
  • możliwość stałej współpracy w pracach czasowych
  • stawka 9,00/10,00 zł brutto godzina , w weekendy 10,00/11,00 zł brutto

Wymagania

  • aktualna książeczka z badaniami sanepidarno- epidemiologicznymi
  • zaangażowanie w powierzoną pracę

Osoby zainteresowane prosimy aplikować przez formularz aplikacyjny: https://panel.issp.pl/Formularz.aspx lub wysyłając CV na adres e-mail kadry@issp.pl z dopiskiem "piekarnia-Wrocław".