BRANŻE
ID:233410

PRACA W SALONIE KOSMETYCZNYM (nie tylko dla studentek kosmetologii)

Firma: Wax Center

Stanowisko: Obsługa Klienta

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2017-06-02

Branża: Inne, Zdrowie / Medycyna / Uroda, Obsługa klienta, Kosmetyka / Pielęgnacja

Rodzaj: Praca stała

Liczba wakatów: 2

Wynagrodzenie: od 2000 do 2500 PLN netto miesięcznie

Liczba godzin dziennie: 8

Opis firmy:

Jesteśmy świetnie prosperującym salonem depilacji woskiem - z 4 letnim doświadczeniem na rynku i rzeszą stałych Klientek. Posiadamy dwa salony we Wrocławiu i ciągle się rozwijamy ! Jeśli jesteś studentką i chcesz pracować w niepełnym wymiarze godzin (np. tylko w weekendy albo tylko popołudniami) - zapraszamy do rekrutacji. Nie musisz mieć wykształcenia kosmetycznego - zapewniamy pełne szkolenie przygotowujące Cię do pracy oraz godziny pracy dostosowane do Twoich potrzeb.

Opis stanowiska:

Będziesz zajmowała się przede wszystkim wykonywaniem zabiegów depilacji woskiem (jeśli nigdy tego nie robiłaś i wydaje Ci się to trudne - nie przejmuj się - po naszym szkoleniu będziesz w tym naprawdę świetna i w dodatku będziesz to uwielbiać !), ale także:

- odbieraniem telefonów,
- umawianiem zabiegów,
- kasowaniem Klientów,
- dbaniem o czystość i porządek w salonie.

Oczekujemy:

Czego od Ciebie wymagamy ?

- statusu studentki,
- rozwiniętych zdolności interpersonalnych: łatwości nawiązywania kontaktów z ludźmi, otwartości, komunikatywności,
- znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
- doświadczenie w depilacji woskiem i pracy w salonie kosmetycznym będzie dodatkowym atutem.

Jednak najważniejsze dla nas jest Twoje podejście - jeśli chcesz się uczyć nowych rzeczy, jesteś otwarta na świat i nowe doświadczenia - na pewno Ci się u nas spodoba :) Szukamy uśmiechniętych, wesołych dziewczyn, którym praca z ludźmi będzie sprawiała radość :)

Oferujemy:

Co zyskasz pracując w Wax Center ?

- zostaniesz specjalistką w depilacji woskiem, nauczymy Cię jak być w tym naprawdę dobrą,
- będziesz miała stałe zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się sieci salonów kosmetycznych,
- będziesz otrzymywała za swoją pracę całkiem niezłe wynagrodzenie - zawsze na czas,
- będziesz pracowała ze zgranym zespołem dziewczyn, które uwielbiają swoją pracę i tworzą świetną atmosferę pracy,
- i najważniejsze - będziesz miałą fajną szefową ;)