BRANŻE
ID:232519

Montażystka/Montażysta elementów elektromagnetycznych

Numer referencyjny: ME/ET/0417

Opis firmy:

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku:
Wrocław

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  •  praca przy linii produkcyjnej lub montażu,
  •  dokumentowanie procesów zgodnie z wymogami,
  •  wykonywanie czynności kontrolnych w ramach stanowiska (kontrola jakości).

Wymagania:

  •  zdolności manualne (praca z drobnymi elementami),
  •  precyzja,
  •  umiejętność pracy w zespole,
  •  gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym (od poniedziałku do piątku).

Oferujemy:
  •  zatrudnienie bezpośrednio u klienta,
  •  umowę o pracę na okres próbny, po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony,
  •  stałą stawkę z możliwością premii oraz nagród uznaniowych,
  •  pracę przy indywidualnym stanowisku,
  •  pakiet socjalny (możliwość skorzystania z pakietu sportowego, medycznego, dofinansowanych obiadów, możliwość ubezpieczenia grupowego na życie),
  •  możliwość pracy w weekendy (tylko dla chętnych, płatne dodatkowo),
  •  pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w miłej atmosferze,
  •  możliwość dojazdu z Psiego Pola (Wrocław) oraz Kątów Wrocławskich busem pracowniczym.