BRANŻE
ID:231706

Montażystka/Montażysta elementów elektromagnetycznych

Opis firmy:

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku:
Numer referencyjny: ME/ET/0317
Wrocław

Opis stanowiska:

Obowiązki:
- praca przy linii produkcyjnej lub montażu,
- dokumentowanie procesów zgodnie z wymogami,
- wykonywanie czynności kontrolnych w ramach stanowiska (kontrola jakości).

Wymagania:
- zdolności manualne (praca z drobnymi elementami),
- precyzja,
- umiejętność pracy w zespole,
- gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym (od poniedziałku do piątku).

Oferujemy:
- zatrudnienie bezpośrednio u klienta,
- umowę o pracę na okres próbny, po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony,
- stałą stawkę z możliwością premii oraz nagród uznaniowych,
- pracę przy indywidualnym stanowisku,
- pakiet socjalny (możliwość skorzystania z pakietu sportowego, medycznego, dofinansowanych obiadów, możliwość ubezpieczenia grupowego na życie),
- możliwość pracy w weekendy (tylko dla chętnych, płatne dodatkowo),
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w miłej atmosferze,
- możliwość dojazdu z Psiego Pola (Wrocław) oraz Kątów Wrocławskich busem pracowniczym.