BRANŻE
ID:233738

Monitorowanie i przekazywanie zamówień

Numer referencyjny: CS - 14

Opis firmy:

Czy chcesz dołączyć do naszego pozytywnego, zakręconego na punkcie klienta, działu Customer Service? Chcesz pracować w międzynarodowej korporacji, która jest liderem w Europie kontynentalnej w zamawianiu jedzenia przez Internet? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Pyszne.pl (część Takeaway.com) poszukuje kandydatów do wsparcia w zakresie:

Monitorowania i przekazywania zamówień

Region: Wrocław

Opis stanowiska:

Jeśli lubisz kontakt z klientem i chcesz dorobić do studiów lub na dodatkowe wydatki– prześlij do nas swoje CV!
Jedynym wymaganiem jest ważna legitymacja studencka lub uczniowska.

Zadania:
  • Monitorowanie oraz telefoniczne przekazywanie zamówień

Oferujemy:
  • Elastyczne godziny pracy  ( wymagania minimalne – 80h w miesiącu )
  • Elastyczny grafik – sam decydujesz w jakie dni miesiąca pracujesz
  • Pracę w wybranych przedziałach godzinowych między 10:00 a 23:00
  • Możliwość pracy w weekendy
  • Liczne wyjścia integracyjne
  • Doskonałą atmosferę pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pyszne owoce
  • Umowę zlecenie