BRANŻE
ID:218415

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży B2B

Opis firmy:

Agencja reklamowa easyB2B Sp. z o.o. specjalizuje się w dostarczaniu klientom biznesowym (B2B) gadżetów reklamowych. Współpracujemy z działami marketingu naszych klientów w celu zapewnienia odpowiednich materiałów promocyjnych. Jesteśmy solidnym partnerem biznesowym.

Więcej informacji o firmie -> www.easyb2b.pl

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych
  • sprzedaż gadżetów reklamowych pozyskanym klientom biznesowym
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z klientami firmy
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • kontakt telefoniczny oraz spotkania osobiste z klientami biznesowymi
  • dbałość o wizerunek firmy
  • doradztwo, negocjacje oraz nadzór nad realizacją zamówień

Oczekujemy:

  • doświadczenie w sprzedaży do klientów biznesowych (B2B)
  • doświadczenie w pozyskiwaniu klientów biznesowych
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych telefonicznie/osobiście

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe
  • znajomość j. angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • zainteresowanie tematyką marketingowo-reklamową

Oferujemy:

  • pracę w młodym zespole z miłą atmosferą
  • stałe wynagrodzenie + prowizje + premie
  • telefon służbowy + laptop
  • dużą samodzielność