BRANŻE
ID:212954

Młodszy Specjalista ds. Marketingu Internetowego (staż w języku angielskim)

Opis firmy:

Med Advice Online Sp. z o.o. jest firmą, która pracuje nad wprowadzeniem na rynek usługi FitQuickly.com. Jest to globalna platforma pomagająca ludziom z problemami żywieniowymi prowadzić zdrowy tryb życia. Za pomocą narzędzi wideogłosowych będzie umożliwiała kontakt z dietetykami i specjalistami z całego świata.

Aktualnie poszukujemy osoby na PŁATNY staż na stanowisko

Młodszy Specjalista ds. Marketingu Internetowego
(staż w języku angielskim)

Opis stanowiska:

Opis stanowiska pracy
Nasze biuro mieści się w centrum Wrocławia (7 min. piechotą z Galerii Dominikańskiej) i jest świetnie skomunikowane z większością uczelni. Poza pracą u nas również znajdziesz czas na wspólną pizzę, turnieje w Quake Arena czy integrację przy piwie. Jeżeli chcesz zajmować się równie ambitnymi zadaniami to czytaj dalej!

Oferujemy:
  • realizację odpowiedzialnych i niestandardowych zadań;
  • realny wpływ na rozwój produktu i firmy- wygrywają najlepsze pomysły;
  • możliwość pracy na wygodnych pufach lub czerwonej kanapie z ekoskóry;
  • możliwość propozycji pracy po zakończonym stażu;
  • szkolenia i mentoring zależnie od Twoich kompetencji,
  • nieustanne nastawienie na rozwój i podnoszenie kwalifikacji
  • firmową biblioteczkę i niezbędne szkolenia
  • regularnie zajęcia z angielskiego w godzinach pracy z sympatyczną lektorką
  • możliwość pracy zdalnej
  • bardzo dobrą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole

Do głównych zadań realizowanych przez stażystę będzie należało:
  • Pomoc w obsłudze social media
  • Przygotowywanie materiałów do napisania artykułów branżowych
  • Opracowywanie koncepcji infografik
  • Opracowywanie treści do prezentacji na SlideShare
  • Działania z zakresu PR w internecie
  • Budowanie baz blogerów/portali/potencjalnych partnerów
  • Pomoc przy pracach związanych z content marketingiem
  • Wspieranie działań SEO
  • Badania/analizy rynku

Wymagania
  • Biegły angielski w piśmie na poziomie C1 (C2 dużym plusem)
  • Dostępność minimum 20h/tydzień
  • Podstawowa wiedza nt marketingu w internecie (preferowane wykształcenie w tym zakresie)
  • Znajomość mediów społecznościowych
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Biegłość obsługi oraz swoboda w znajdowaniu informacji w Internecie
Oferujemy:
  • 3-miesięczny PŁATNY STAŻ
  • Zdobycie wiedzy z zakresu Marketingu Internetowego
  • Zdobycie wiedzy z zakresu Social Media Marketingu
  • Zdobycie praktycznej wiedzy z zakresu tworzenia i rozwijania serwisów internetowych
  • Stosowne referencje
  • Możliwość zatrudnienia po zakończeniu stażu
  • Mile widziani studenci