BRANŻE
ID:226103

Młodszy Koordynator Kontraktów

Opis firmy:

ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej. Obecnie dla jednej z naszych spółek poszukujemy nowych pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

- Pozyskiwanie oraz kompleksowa obsługa klienta zagranicznego

- Zawieranie umów z klientami

- Realizacja bieżących zleceń oraz sprawowanie nad nimi nadzoru

- Ścisła współpraca  z koordynatorami po stronie polskiej oraz niemieckiej

- Praca biurowa

Oczekujemy:

- Biegła znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny

- Wykształcenie wyższe

- Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy związanej z obsługą klienta

- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

- Wysokie zdolności interpersonalne

- Terminowość, rzetelność oraz komunikatywność

- Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

- Ciekawą pracę w młodym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

- Dodatkowe świadczenia, m.in. opieka medyczna, karta Multisport

- Możliwość rozwoju zawodowego oraz wykorzystanie języka niemieckiego w codziennej pracy

- Miłą i przyjazną atmosferę pracy