BRANŻE
ID:237311

Magazynier (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000FZn8DAAT

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:
  • przygotowanie i wysyłka gotowych produktów,
  • odbieranie dostarczonych surowców i komponentów,
  • transport wewnętrzny materiałów,
  • obsługa programu magazynowego WMS.
Wymagania:
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • doświadczenie w pracy przy użyciu wózków widłowych,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku,
  • gotowość do dojazdów do miejsca pracy.
Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio z naszym klientem,
  • możliwość realnego rozwoju,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • miejsce pracy: Pietrzykowice.

Obowiązki:przygotowanie i wysyłka gotowych produktów,
odbieranie dostarczonych surowców i komponentów,
transport wewnętrzny materiałów,
obsługa programu magazynowego WMS.

Wymagania:uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
doświadczenie w pracy przy użyciu wózków widłowych,
gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku,
gotowość do dojazdów do miejsca pracy.

Oferujemy:umowę o pracę bezpośrednio z naszym klientem,
możliwość realnego rozwoju,
atrakcyjne wynagrodzenie,
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
miejsce pracy: Pietrzykowice.