BRANŻE
ID:234877

Łatwa zdalna praca do programu Money2Money

Firma: KK Affiliate Group

Stanowisko: Pracownik Działu Marketingu

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2017-07-24

Branża: Internet / E-Commerce

Rodzaj: Praca dodatkowa

Opis stanowiska:

W związku z poszerzeniem działalności firmy KK Affiliate Group poszukujemy ambitnych, przedsiębiorczych osób do zdalnej pracy w marketingu internetowym.

Do Twoich zadań będzie należała obsługi witryny internetowej, promowanie produktów z różnych sektorów np. bankowych czy telekomunikacyjnych oraz opracowywanie strategii promocji produktów.

Oczekujemy:

  • Zapału do działania
  • Pełnoletności
  • Sprawności w poruszaniu się w internecie
  • Umiejętności pracy z komputerem, tabletem, smartfonem.
  • Zręcznej obsługi witryn internetowych

Oferujemy:

  • Pracę dodatkową z wysokim wynagrodzeniem z możliwością rozliczeń formie tygodniowej
  • Szkolenie wdrażające
  • Opiekę lidera projektu
  • Szansę rozwoju w programie awansów