BRANŻE
ID:237528

Kurier rowerowy/samochodowy/na skuter - Wooopit

Opis stanowiska:

Masz skończone 18 lat i chcesz dorobić sobie na studiach duże pieniądze? A może szukasz rewelacyjnie płatnej pracy na pełny etat?

Wrocławski lider dowozu jedzenia Wooopit.com poszukuje kurierów samochodowych, rowerowych i na skuter, których zadaniem będzie dostawa jedzenia z najlepszych restauracji we Wrocławiu bezpośrednio do klientów.

Oczekujemy:

- skończone 18 lat;
- mile widziany status studenta/ucznia;
- własny smartfon (Android 4.4 albo nowszy) z dostępem do Internetu;
- własny środek transportu (samochód) w przypadku kurierów samochodowych i uprawnienia do jego prowadzenia;
- prawo do posiadania pracy w Polsce.

Oferujemy:

- elastyczne godziny pracy – sam decydujesz, kiedy i ile chcesz pracować;
- 25-30 zł netto za godzinę w zależności od wyników;
- pakiet startowy i wysokiej jakości sprzęt – (uchwyty na telefon, ochronne ubranie);
- zniżki do 50% w ponad 50 wrocławskich restauracjach;
- wynajęcie skutera i roweru firmowego – jeśli nie posiadasz własnego;
- zwrot za paliwo w przypadku kurierów samochodowych i na własnych skuterach;
- 100 zł bonusu za polecenie osoby do pracy po przepracowaniu min. 50 godzin.