BRANŻE
ID:233185

Kontroler jakości QMS (m/k)

Numer referencyjny: BSH/06/WRO

Opis firmy:

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: BSH/06/WRO

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • pomiar części przy pomocy narzędzi kontrolno-pomiarowych (suwmiarka, mikrometr),
  • szkolenia pracowników fabryki w zakresie ustalonego poziomu jakości komponentów,
  • analiza wadliwych komponentów,
  • przygotowywanie raportów i zestawień wyników,
  • raportowanie wadliwych części w systemie SAP,
  • spotkania z dostawcami,
  • dbanie o 5S na stanowisku pracy,
  • ulepszania i podnoszenie jakości gotowego wyrobu.

Wymagania:
  • wykształcenie średnie,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku kontrolera jakości,
  • znajomość wymagań i umiejętność pracy zgodnie z normą ISO 9001,
  • znajomość środowiska Windows, MC Office (MS Excel, Word, MS PowerPoint),
  • chęć uczenia się,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio z naszym klientem,
  • możliwość realnego rozwoju,
  • pracę w firmie będącej liderem w swojej branży,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • bogaty pakiet benefitów w tym opiekę medyczną, ubezpieczenie oraz dofinansowanie do posiłków.