BRANŻE
ID:234794

Kontroler jakości QMT (m/k)

Opis firmy:

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: BSH/0717/WRO

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • realizacja testów w komorach klimatycznych,
  • realizacja testów w komorze hałasu/ciszy,
  • realizacja testów mechanicznych,
  • analiza wyników testów (wizualna kontrola + przygotowywanie raportów),
  • pomiary części przy pomocy ręcznego sprzętu pomiarowego (suwmiarka, wysokościomierz, itp.),
  • analiza wadliwych urządzeń zwróconych z rynku,
  • modyfikacja systemu pomiarowego, kontrolnego,
  • monitorowanie, inicjowanie i uczestniczenie w zespołach poprawy mających na celu ciągłe doskonalenie produkowanych urządzeń (działania korygujące i zapobiegawcze),
  • przestrzeganie zasad 5S.

Wymagania
  • wykształcenie średnie, profil techniczny będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie w dziale jakości, produkcji, rozwoju w branży produkcyjnej w przedsiębiorstwie z wdrożonym systemem jakości zgodnym z ISO 9001,
  • doświadczenie w testowaniu urządzeń/części w komorach klimatycznych lub hałasu/ciszy,
  • język angielski jako dodatkowy atut,
  • umiejętności analityczne,
  • komunikatywność,
  • zaawansowana znajomość środowiska Windows, MC Office (MS Excel, MS PowerPoint), SAP R/3 (jako dodatkowy atut),
  • chęć uczenia się,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • nastawienie na realizację celów,
  • pewność siebie,
  • motywacja do pracy,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio z naszym klientem,
  • możliwość realnego rozwoju,
  • pracę w firmie będącej liderem w swojej branży,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • bogaty pakiet benefitów w tym opiekę medyczną, ubezpieczenie oraz dofinansowanie do posiłków.