BRANŻE
ID:215769

Konsultant ds. sprzedaży

Poszukujemy!
W związku z naszym intensywnym rozwojem oraz planowanymi otwarciami nowych klubów, poszukujemy osób potrafiących działać z pasją i zaangażowaniem, którzy są zainteresowani
dołączeniem do zespołu jako:

KONSULTANT DS. SPRZEDAŻY

Oferujemy:
Dołączając do naszej firmy staniesz się częścią dynamicznie rozwijającej się organizacji w branży sportowej. Zapewnimy Ci kompleksowe szkolenie. Otrzymasz bezpłatne członkostwo w naszych klubach oraz będziesz mógł korzystać z możliwości odbywania specjalnych treningów z naszym zespołem fitness.

Twoje zadania:
Poszukujemy osób pełnych entuzjazmu, potrafiących dzielić się swoją pasją do fitness, osób mających zdolności swobodnego komunikowania się i umiejętności przekonywania do swojego zdania. Jeśli posiadasz doświadczenie w sprzedaży, będzie to Twoim dodatkowym atutem. Jako konsultant ds. sprzedaży będziesz spotykać się z potencjalnymi kandydatami, wskazując im korzyści płynące z uzyskania statusu klubowicza Pure Jatomi Fitness. Twoim zadaniem będzie również aktywny udział w kampaniach promocyjnych w klubach oraz o zasięgu poza klubowym, a także realizacja celów sprzedażowych.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy na:
agnieszka.grzybowska@jatomi.com
w tytule proszę podać: Praca w Jatomi w CH  Renoma.
Szukasz SWOJEJ PIERWSZEJ pracy?
W związku z naszym intensywnym rozwojem oraz planowanymi otwarciami nowych klubów, poszukujemy osób potrafiących działać z pasją i zaangażowaniem, którzy są zainteresowani dołączeniem do zespołu jako:

konsultant ds. sprzedaży

Oferujemy:

Dołączając do naszej firmy staniesz się częścią dynamicznie rozwijającej się organizacji w branży
sportowej. Zapewnimy Ci kompleksowe szkolenie.
Otrzymasz bezpłatne członkostwo w naszych klubach oraz będziesz mógł korzystać z możliwości odbywania specjalnych treningów z naszym zespołem fitness.
Poszukujemy osób pełnych entuzjazmu, potrafiących dzielić się swoją pasją do fitness, osób mających zdolności swobodnego komunikowania się i umiejętności przekonywania do swojego
zdania. Jeśli posiadasz doświadczenie w sprzedaży, będzie to Twoim dodatkowym atutem. Jako konsultant ds. sprzedaży będziesz spotykać się z potencjalnymi kandydatami, wskazując im korzyści płynące z uzyskania statusu klubowicza Pure Jatomi Fitness. Twoim zadaniem będzie również aktywny udział w kampaniach promocyjnych w klubach oraz o zasięgu poza klubowym, a także realizacja celów sprzedażowych.