BRANŻE
ID:208082

Konsultant Telefoniczny

Opis firmy:

1/3 Twojego dnia wypełnia praca.
Warto pracować w przyjaznym miejscu!

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

Konsultant Telefoniczny w eurobanku

Opis stanowiska:

  • Masz zapewnione zatrudnienie na umowę o pracę a jednocześnie elastyczne godziny pracy
  • Zdobywasz doświadczenie w sektorze bankowym
  • Masz możliwość ciągłego rozwoju dzięki szeregowi profesjonalnych szkoleń
  • Program rekrutacji wewnętrznej pozwala na awans poziomy i pionowy
  • Twoi współpracownicy to zgrany team, na który zawsze możesz liczyć
  • Bawisz się ze swoim zespołem (organizujemy imprezy integracyjne i sportowe)
  • Pracujesz w samym centrum Wrocławia

Jeżeli:

  • Chcesz rozpocząć karierę w banku
  • Matura jest już za Tobą
  • Język polski nie jest dla Ciebie językiem obcym
  • W sytuacjach stresowych nie tracisz głowy
  • Lubisz ludzi, ludzie lubią Ciebie