BRANŻE
ID:225260

Konsultant ze znajomością języka rumuńskiego

Opis firmy:

Firma ISSP Sp. Z o.o. jest międzynarodową organizacją działającą w zakresie usług Customer Relationship & Human Resources. Strategicznym obszarem naszej działalności są: outsourcing pracowniczy, outsourcing procesu inwentaryzacji  i badania marketingowe. Obecnie dla jednej z naszych spółek poszukujemy nowych pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • obsługa kontraktów opiekuńczych
  • przygotowanie dokumentacji do wyjazdu
  • prace administracyjno-biurowe
  • tłumaczenia i przygotowanie raportów

Oczekujemy:

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • doskonała organizacja pracy własnej
  • znajomość języka rumuńskiego w stopniu komunikatywnym- znajomość języka niemieckiego - mile widziana
  • praktyczna obsługa pakietu MS Office - Word, Excel, Outlook

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • kompleksowe szkolenia przygotowujące do wykonywania obowiązków
  • pracę w dynamicznym zespole, zapewniającym wsparcie a także dobrą atmosferę
  • pakiet medyczny