BRANŻE
ID:227016

Konsultant ds. organizacji szkoleń

Numer referencyjny: REFK08_2016

Opis firmy:

Centrum Szkoleń i Projektów MENTIS realizuje kompleksowe projekty szkoleniowe dla sektora publicznego o zasięgu ogólnopolskim.

Opis stanowiska:

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby, która odpowiedzialna będzie za:

  • organizowanie i koordynowanie dedykowanych projektów szkoleniowych,
  • rekrutację uczestników poprzez kontakt telefoniczny,
  • aktualizowanie i poszerzanie bazy Klientów,
  • telefoniczną obsługę Klienta,

Oczekujemy:

Od kandydata na stanowisko oczekujemy :

  • minimum wykształcenia średniego,
  • dyspozycyjności do pracy od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30,
  • samodzielności oraz bardzo dobrej organizacji pracy,
  • umiejętności obsługi komputera,
  • nienagannej dykcji oraz wysokiego poziomu komunikacji,
  • doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

Na wyżej wymienionym stanowisku oferujemy:

  • stałą podstawę wynagrodzenia oraz prowizję uzależnioną od osiąganych wyników,
  • dodatkowy system premiowy,
  • samodzielną i odpowiedzialną pracę w młodym zespole,
  • wolne weekendy,
  • pracę w siedzibie firmy w centrum Wrocławia.